Søg
Close this search box.
Søg

Medarbejdere

Find oversigten over alle DanskOases medarbejdere her. Ønsker du at tage kontakt til en bestemt medarbejder, kan du finde informationer herunder.

Du kan se, hvem der sidder i Oaselederskabet her.

LANDsKONTORET

Keld_3997

Keld Dahlmann
Generalsekretær
keld@danskoase.dk
+45 31 49 11 94

Lisbeth_3983

Lisbeth Baun
Sekretariatschef
lisbeth@danskoase.dk
+45 22 26 89 98

Steen Blay Steiner
Konferencechef
steen@danskoase.dk
+45 60 70 08 61

Trine_3965

Trine Østerby Kristoffersen
Kommunikationsmedarbejder & eventkoordinator
trine@danskoase.dk

PÅ BARSEL

Dorthea-Emilie_4060

Dorthea-Emilie Vestergaard Jensen
Sekretær & økonomimedarbejder
de@danskoase.dk

Vi deler kontor med vores børne- og ungdomsafdeling, Børne- og UngdomsOase
Mød dem her

NETVÆrksledere

Peder Poulsen
Netværkskoordinator for Dybere liv
peder@danskoase.dk

Arvid Asmussen
Leder af lovsangsnetværket
arvid@oasekirken.dk

Ruben Knudsen
Netværkskoordinator for Mand og mand imellem
ruben.knudsen@danskoase.dk